Photos Companion

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 2018.0215.09.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Fotoğraflarınızı ve videolarınız mobil cihazınızdan bilgisayarınıza aktarmak için Photos Companion uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Android mobil cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz Photos Companion mobil uygulaması Windows şirketi tarafından geliştirilmiş olup kullanıcılarına sunulmuştur. Uygulama bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında güçlü bir bağ kurarak, mobil cihazınızdan bilgisayarınıza transfer işlerinizde sizlere fayda sağlayacaktır. 

Teknolojik gelişimler zamanla bir çok alanda baş gösterip faydalanmak isteyen kişilere her anlamda yardımcı oluyor. Zamanın oldukça kıymetli olduğu olduğu bugünlerde zamandan tasarruf etmeniz ve aynı zamanda işinizi kolaylaştırmanız açısından sizlere yardımcı olacaktır. Şöyle ki Windows bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında bağlantı kurarak mobil cihazınızda ki verilerin bilgisayarınıza aktarımında sizlere kolaylık sağlayacaktır. 

Transfer esnasında Wifi bağlantınızı kullanan Photos Companion mobil uygulamasından sizde yararlanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tek bir tıkla bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Böylelikle hem yedekleme yapmış olursunuz hem de mobil cihazınızda hafıza problemi yaşamamak için yedeklenmiş fotoğrafları cep telefonunuzdan silebilirsiniz. Microsoft'un şüphesiz ki en kaliteli uygulamaları arasında yer almayı hak eden bir uygulama olmuştur. 

Daha Fazla Göster
Photos Companion indir
DİĞER SÜRÜMLER