Photos Companion

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft
Photos Companion mobil uygulaması bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında transfer bağlantısı kuruyor.

Microsoft şirketi tarafından mobil cihaz kullananlara oldukça fayda sağlayacak olan Photos Companion uygulaması sunuldu. Uygulama Windows bilgisayarınız ile mobil cihazınız arasında WİFİ bağlantısı sayesinde bilgi akışı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Fotoğraflarınızı, videolarınızı mobil cihazınızdan bilgisayarınıza aktarmak isterseniz saatlerce bunun için uğraşmanıza hiç gerek yoktur. Çünkü Photos Companion uygulaması sizlere yardımcı olacaktır. 

Bu sistemden yararlanmak için Photos Companion mobil uygulamasını IOS  cihazınıza indirin ve keyifle verilerinizi yedekleyin. Yedekleme esnasında wifi'nizin hız seviyesi aktarımı etkileyecektir. Yedeklenmiş olan içerikleri mobil cihazınızdan silerek daha geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan QR kodunu bilgisayarınızda bulunan uygulamadaki koda okutarak kolaylıkla yedekleme işleminizi yapabilirsiniz. 

Böylelikle hem mobil cihazınızı hem de bilgisayarınızı daha faydalı bir şekilde kullanmış olabilirsiniz. Diğer yedekleme imkanları ile zaman harcamak yerine Photos Companion mobil uygulaması ile daha hızlı transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınız ve videolarınız Photos Companion mobil uygulaması sayesinde artık daha güvenli. 

Daha Fazla Göster
Photos Companion indir
DİĞER SÜRÜMLER